Jubileusz i rekord oglądalności. Podsumujmy piątą edycję OKSE

Za nami V edycja Ogólnopolskiego Kongresu Sportów Elektronicznych. Jubileuszowe OKSE odbyło się 18 marca w trybie hybrydowym - prelegenci spotkali się w nowoczesnym studio, a widzowie mogli uczestniczyć w dyskusji za pomocą platform streamingowych.

Celem wydarzenia niezmiennie było stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji na temat branży sportów elektronicznych, których efekty mogą przyczynić się do lokalnego rozwoju gospodarczego.

Wśród prelegentów, oprócz wiodących specjalistów z branży esportowej, znaleźli się przedstawiciele Akademii Leona Koźmińskiego, ERBUD, Centrum GovTech, Akademickiego Związku Sportowego, Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji, Uniwersytetu Warszawskiego, Technikum TEB Edukacja, Anshar Studios i Iron Wolf Studio.

Tegoroczne OKSE oglądała rekordowa widownia. Transmisja realizowana była na 3 platformach online, w tym na naszym kanale Twitch, gdzie odnotowaliśmy ponad 119 tysięcy wyświetleń na żywo.

Wydarzenie objęte było Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Regionem Gospodarzem było Województwo Śląskie. Partnerem edukacyjnym była Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Galeria z OKSE dostępna jest tutaj. Aftermovie można obejrzeć poniżej: