PO CO GRAMY?

Mimo bezpośredniego sąsiedztwa, wielu podobieństw między obiema nacjami, my – młodzi Polacy i nasi rówieśnicy z Czech wiemy o sobie niewiele. W tym roku natomiast, obchodziliśmy jubileusz 30-lecia powstania Grupy Wyszehradzkiej, której Polska i Czechy są przedstawicielami. Wspólny turniej w Rocket League to zatem świetny sposób, by zintegrować się poprzez wspólną rywalizację.

JAK GRAMY?

Esportovnia adresowana jest do młodzieży szkolnej i braci akademickiej. Uczniu szkoły podstawowej, średniej, studencie – nie zwlekaj, ruszaj do zapisów! Cały turniej rozegramy w formule 3vs3, a miejscem walki będzie DFH Stadium.

KIEDY GRAMY?

Co tydzień, począwszy od 13 maja, rozgrywać będziemy kolejne turnieje kwalifikacyjne, których zwycięzcy zawalczą w finałach krajowych.  Z każdego kraju wyłonimy trójki, które zawalczą w polsko-czeskim meczu finałowym i starciu o trzecie miejsce – spotkania te odbędą się 15 czerwca!

O CO GRAMY?

Pula nagród w turnieju wynosi 1200 euro
i zostanie rozdysponowana w następujący sposób:

I miejsce – 600 euro
II miejsce – 400 euro
III miejsce – 200 euro

ESPORTOVNIA realizowana jest w ramach projektu “Esport jako innowacyjna online platforma integracji polsko-czeskiej” na rzecz zadania publicznego “Forum Polsko-Czeskie na rzezcz zbliżania społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2021” stworzonego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

DISCORD

Najistotniejszym punktem całego wydarzenia jest komunikacja. Chcemy, by Esportovnia była okazją do nawiązania nowych kontaktów i znajomości. Stworzyliśmy dedykowany, łączony kanał Discord – zarówno dla graczy z Polski, jak i Czech.

Wbijajcie!

ZAPISY

Panie i Panowie, rejestracja już trwa! Nie zwlekajcie, tylko wbijajcie do rywalizacji – liczba miejsc ograniczona!

Już teraz życzymy wielu spektakularnych akcji, powodzenia!