Organizujemy europejski turniej CS:GO z pulą 5000 dolarów! Pretekstem rocznica działalności Global Esports Federation

W marcu znaleźliśmy się w kręgu organizacji założycielskich Global Esports Federation. Teraz, celebrując pierwszy rok dzialalności GEFu, organizujemy europejski turniej Counter-Strike'a w trybie Wingman 2 na 2. Do zgarnięcia jest łącznie 5000 dolarów. Trwają zapisy do kwalifikacji.

Federacja, w której reprezentujemy Polskę, wyszła z inicjatywą World Connected Series. W grudniu w 7 regionach świata odbędą się wydarzenia esportowe dla lokalnych społeczności w duchu fair-play, inkluzywności i innowacji. Jako realizator wydarzenia europejskiego, zapraszamy graczy z całego kontynentu na turniej Counter-Strike’a w trybie Wingman 2 na 2.

To specjalny rodzaj rozgrywki w ramach popularnej strzelanki, przeprowadzany na mapach dostosowanych do rywalizacji dwójkami. Mecze są przez to bardziej dynamiczne, a graczom-amatorom łatwiej znaleźć partnera do gry, zamiast zbierać standardowy, 5-osobowy zespół.

Wystartowały zapisy do 2 turniejów kwalifikacyjnych, które prowadzą do fazy finałowej. 4 najlepsze duety zawalczą w niej o miejsca na podium, za które przewidziane są niemałe sumy:

1. miejsce – 2500 dolarów
2. miejsce – 1500 dolarów
3. miejsce – 1000 dolarów

Kwalifikacje A ⟶ [zapisz się]
Kwalifikacje B ⟶ [zapisz się]
Regulamin ⟶ [zobacz]