Znamy szczegóły tegorocznego University Esports Masters

W tym roku zobaczymy nową odsłonę University Esports Masters.

Rozgrywki najlepszych akademickich drużyn League of Legends z 14 krajów Europy rozpoczną się od etapu ligowego. W kwietniu i maju rozegrana zostanie faza grupowa z udziałem dwóch drużyn z University Esports – EDU. Najlepsze zespoły z fazy jesiennej będą reprezentować Polskę walcząc o awans do play-offów europejskiego turnieju. 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną organizatorzy zdecydowali, że zarówno faza grupowa, jak i czerwcowe finały UEM 2021 odbędą się online. Pocieszeniem dla uczestników będzie z pewnością wizja nagrody pieniężnej – w puli jest aż 15 tysięcy euro.

Rezultaty dogrywki barażów o 2 polskie sloty w University Esports Masters poznamy w nadchodzących dniach. Szansa na udział w międzynarodowej rywalizacji nie kończy się jednak na tym etapie. Zwycięzca fazy wiosennej University Esports – EDU weźmie bowiem udział w Last Chance Qualifier. To mini-turniej, który wyłoni dodatkowych 4 uczestników play-offów UEM. 

Bieżące informacje na temat studenckich rozgrywek krajowych i międzynarodowych znajdziecie na Facebooku i Twitterze University Esports – EDU.

University Esports Masters 2021