W nocy polskiego czasu startują Esportowe Mistrzostwa Świata. Znamy grupy Polaków

Reprezentanci Narodowej Drużyny Esportu w Tekken 7 i PES 2020, odpowiednio Adrian “FRIZEN” Szydłowski i Michał “MisiekLFC” Petrus, już za kilkanaście godzin rozpoczną zmagania na 11. Esportowych Mistrzostwach Świata IESF w Seulu. Dziś poznaliśmy grupowych rywali Polaków, a także terminarz spotkań z ich udziałem.

 

FRIZEN i MisiekLFC, zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych do Narodowej Drużyny Esportu, przed wylotem do Korei Południowej odbyli dedykowane obozy przygotowawcze dzięki wsparciu technologicznemu ACTINA i ASUS ROG. Dziś nad ranem polskiego czasu zameldowali się w Seulu, a kilka godzin później odbyło się oficjalne losowanie, podczas którego poznali swoich rywali grupowych podczas 11. Esportowych Mistrzostw Świata IESF:

 

Rywalizacja w seulskiej VSG Arena startuje o 2:00 czasu polskiego. Organizatorzy zapowiedzieli transmisję następujących meczów grupowych z udziałem reprezentantów Narodowej Drużyny Esportu:

12 grudnia (czwartek)
Tekken 7
Tajwan – Polska (9:30 czasu polskiego)

PES 2020
Polska – Filipiny (13:30 czasu polskiego) 

13 grudnia (piątek)
Tekken 7
Kostaryka – Polska (3:00 czasu polskiego)

PES 2020
Polska – Macedonia Północna (7:00 czasu polskiego) 

 

Play-offy oraz ceremonę wręczenia nagród (w puli jest 25 tysięcy dolarów) zaplanowano na sobotę. Oficjalne transmisje z turnieju dostępne będą równolegle na dwóch kanałach: YouTube i Twitchu IESF. Bieżące wieści o postępach polskich zawodników, a także informacje o polskiej transmisji można będzie znaleźć na Twitterze i Facebooku Narodowej Drużyny Esportu.