Przedstawiamy kolejny panel w ramach 3. OKSE

Do kongresu zostało już tylko kilka dni, a to oznacza, że najwyższy czas przedstawić kolejny z paneli.

Już od kilku lat sport elektroniczny ma swoje miejsce w szkołach i na uczelniach wyższych. Został wprowadzony, aby każdy młody człowiek mógł rozwijać w sobie pasję, jednocześnie zdobywając kompetencje zawodowe związane z potrzebami współczesnego rynku pracy.

Nasi prelegenci: Maciej Skorko (Uniwersytet SWPSGAMESlab), Gregorz Walaszczyk (Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach), Adam Sokołowski (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), Paweł Dzierza (Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej) oraz Radek Aksamit (Uniwersytet Śląski w Katowicach) opowiedzą w jaki sposób pracować z uczniami i studentami, którzy wiążą swoją przyszłość z esportem i branżami pokrewnymi. Dlaczego warto organizować zajęcia dla takich osób? Tego dowiecie się podczas panelu, którego gospodarzem jest Gameslab. Rozpocznie się on już w środę o godzinie 14:00.

Pamiętajcie, że podczas OKSE do wygrania będą bilety na Intel Extreme Masters. Każdy kto pojawi się w Muzeum Śląskim przy ulicy Dobrowolskiego 1 ma szansę na uzyskanie wejściówki, bowiem odwiedzający wezmą udział w losowaniu. Widzimy się już niedługo!