FINAŁY MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW KATOWIC W ESPORCIE

Wydarzenie będzie miało charakter małego święta esportu.

Wszystko rozpocznie się w piątek (15.12) o 10:00.

Na początek ugryziemy esport od strony teoretycznej słuchając merytorycznych prelekcji dotyczących szerokiej tematyki, a na koniec przyjdzie czas na wyczekiwany finał Mistrzostw, w którym zmierzy się formacja TEB Katowice i zespół Infinite Esports złożonego z uczniów Technikum nr 17 i X LO w Katowicach. Zakończenie wydarzenia planowane jest na godzinę 15:00.

PRELEGENCI CZĘŚĆI EDUKACYJNEJ

STOWARZYSZENIE SPORTÓW ELEKTRONICZNYCH
AKADEMIA GÓRNOŚLĄSKA
URZĄD MIASTA KATOWICE
Artur "mendi" Mendela
Michał "Wasiu" Wasik
MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA

TURNIEJ 1VS1 W COUNTER-STRIKE

Równolegle do części edukacyjnej zostanie rozegrany turniej 1vs1 w Counter Strike, gdzie będzie można wykazać się umiejętnościami indywidualnymi i zawalczyć o drobne upominki.

Zapisy do turnieju 1vs1 będą odbywać się na miejscu w dniu finałów.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?

Zapraszamy na miejsce w dniu turnieju. Sugerujemy udział grup zorganizowanych z Katowickich szkół do 20 osób z jednej placówki. Łączna ilość miejsc na widowni to 170. Łączna ilość miejsc w turnieju 1vs1 to 16 / 32 osoby.

Żeby zagwarantować sobie miejsce zachęcamy do wcześniejszej rejestracji

FAQ

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, zarówno szkolne grupy zorganizowane jak i pojedyncze osoby.

Udział jest w 100% darmowy!

Zawody zostaną przeprowadzone w grę Counter-Strike2. Wybór gry jest podyktowany światowymi i lokalnymi trendami - najpopularniejszy tytuł wśród młodzieży, ciągle bijący rekordy oglądalności i grywalności.

 

Statystyki pokazują jak młode osoby grają w gry komputerowe. Jako Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych współpracujemy z wieloma ekspertami, po licznych konsultacjach i latach doświadczeń doskonale wiemy, że lepiej jest kreować kontrolowane środowisko na zabawę i rywalizację niż rozszerzać szarą strefę lub tak zwany "samopas". Wszyscy zawodnicy turnieju zapisują się za wiedzą i zgodą swoich opiekunów. Ponad to kwalifikacje, czyli bezpośredni udział w rozgrywkach, toczy się z domów; pod okiem rodziców. 

Ważne linki

Udział w turnieju 1vs1 możliwy jest wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców. Należy ją wydrukować lub przepisać i zabrać ze sobą w dniu wydarzenia.

MIEJSCE WYDARZENIA

Wydarzenie odbywa się w Akademii Górnośląskiej (dawniej GWSH) przy ul. Harcerzy Września 1939 3.

Partnerzy