Ruszają zapisy na eliminacje do NDE w PES 2020. Zwycięzca poleci do Seulu

Ruszają zapisy na eliminacje do NDE w PES 2020. Zwycięzca poleci do Seulu

W drugim tygodniu października wystartują eliminacje mające na celu wyłonić reprezentanta Polski w PES 2020 na 11. Esportowe Mistrzostwa Świata IESF w Seulu. Organizacją kwalifikacji online zajmą się PESCS.pl oraz INICITE.pl. Oba serwisy wyłonią czterech finalistów, którzy zmierzą się ze sobą w trakcie Poznań Game Arena 2019 o przepustkę do stolicy Korei Południowej.

Turnieje eliminacje organizowane przez serwis PESCS.pl odbędą się online w dniach:

  • 8 października, godzina 19:00
  • 9 października, godzina 19:00

Turnieje eliminacje organizowane przez serwis INCITE.pl odbędą się online w dniach:

  • 10 października, godzina 19:00
  • 12 października, godzina 19:00

Czterech zwycięzców kwalifikacji organizowanych przez PESCS.pl oraz INCITE.pl 19 października zmierzy się w turnieju finałowym podczas tegorocznego Poznań Game Arena. Projekt wpisuje się w cykl wydarzeń związanych z Narodową Drużyną Esportu – inicjatywą powołaną w kwietniu bieżącego roku przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, a kontynuowaną i prowadzoną przez Esports Association. Zwycięzca eliminacji w PES 2020 będzie reprezentował Polskę na 11. Esportowych Mistrzostwach Świata organizowanych przez International Esports Federation w Seulu.

Bieżące informacje na temat kwalifikacji można znaleźć na PESCS.pl, INCITE.pl oraz w kanałach społecznościowych Esports Association.